777 770 377

Pronájem výpočetní techniky k volbám

Pronájem k volbám

Od roku 2012 jsme úspěšně realizovali pronájmy výpočetní techniky pro volby do Poslanecké sněmovny, Prezidentské volby, Senátní volby i Volby krajů. V realizaci pro tyto volby byly využity sety notebooků a tiskáren, nebo sety počítačů, LCD monitrů a tiskáren. Pro tyto volby byly použity již tisíce setů výpočetní techniky rozeslaných do volebních míst po celé České republice.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Naší hlavní výhodou je, že pronajímáme vlastní výpočetní techniku, u které garantujeme plnou funkčnost a připravenost k užívání. Veškerá technika plně odpovídá požadavkům zadavatele. Naším cílem je, abyste pronajatou techniku pouze pustili a nemuseli se již o nic starat.
  • Mezi další výhody patří také to, že u každého pronájmu zasíláme vždy techniku navíc pro řešení nepředpokládaných technických komplikací.
  • Sami pro vás zařídíme dopravu k vám i zpět k nám. Také vás instruujeme, jak jednoduše zboží připravit k odeslání. Tyto benefity jsou standardem, který zákazník získává automaticky.
  • Přejete si klávesnice, myši, usb flash disky, brašny pro snadné nošení nebo jiné příslušenství? Není problém, stačí nám jen říct a vytvoříme vám cenovou kalkulaci přímo na míru.
  • Samozřejmostí je plné přizpůsobení individuálních potřeb každého zákazníka. Jinak řečeno, pokud máte nadstandardní požadavek, náš tým udělá vše pro to, aby vaše přání splnil.

Chci nezávazně spočítat cenu pronájmu…

“Naše služby využily tisíce spokojených zákazníků. Připojte se a staňte se jedním z nich!”

Proč zvolit nás?

  1. Jsme specialisté s dlouholetými zkušenostmi v oblasti pronájmu.
  2. Máme vlastní skladové zásoby s tisíci produkty.
  3. Poskytujeme pouze prověřenou techniku značek Dell a HP.
  4. Rychlost (dnes se dohodneme a ještě dnes je technika pro vás připravena).
  5. Více o společnosti Technimax s.r.o.

Rychlý kontakt: