777 452 452

Krátkodobý pronájem výpočetní techniky

Krátkodobý pronájem

Pořádáte kurzy, školení, prezentace, nebo jiné aktivity, u kterých vyžadujete výpočetní techniku pro prezentaci, ale nedisponujete dostatečným počtem, nebo chcete mít vše bez starostí? Pak je pro vás vhodná naše služba „krátkodobý pronájem“. Jedná se o řešení vašeho problému, kdy vám na vámi zvolený časový úsek zapůjčíme naši výpočetní techniku, dle vaší volby a to v počtu pro plné uspokojení vašich potřeb.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Naší hlavní výhodou je, že pronajímáme vlastní výpočetní techniku, u které garantujeme plnou funkčnost a připravenost k užívání. Naším cílem je, abyste pronajatou techniku pouze pustili a nemuseli se již o nic starat.
  • Mezi další výhody patří také to, že u každého pronájmu zasíláme vždy techniku navíc pro řešení nepředpokládaných technických komplikací.
  • Sami pro vás zařídíme dopravu k vám i zpět k nám. Také vás instruujeme, jak jednoduše zboží připravit k odeslání. Tyto benefity jsou standardem, který zákazník získává automaticky.
  • Přejete si klávesnice, myši, usb flash disky, brašny pro snadné nošení a jiné? Není problém, stačí nám jen říct a vytvoříme vám cenovou kalkulaci přímo na míru.
  • Samozřejmostí je plné přizpůsobení individuálních potřeb každého zákazníka. Jinak řečeno, pokud máte nadstandardní požadavek, náš tým udělá vše pro to, aby vaše přání splnil.

Chci nezávazně spočítat cenu krátkodobého pronájmu…

“Naše služby využily tisíce spokojených zákazníků. Připojte se a staňte se jedním z nich!”

Proč zvolit nás?

  1. Jsme specialisté s dlouholetými zkušenostmi v oblasti pronájmu.
  2. Máme vlastní skladové zásoby s tisíci produkty.
  3. Poskytujeme pouze prověřenou techniku značek Dell a HP.
  4. Rychlost (dnes se dohodneme a ještě dnes je technika pro vás připravena).
  5. Více o společnosti Technimax s.r.o.

Rychlý kontakt: